Otwarcie klas mundurowych przy Zespole Szkół Akademickich
we Włocławku.
Dzięki uprzejmości rektora WSHE we Włocławku prof. nzw. dr hab. Stanisława Kunikowskiego oraz dyr. Zespołu Szkół Akademickich WSHE dr Marka Stefańskiego zostały otwarte klasy mundurowe Kem Vo Combat. Przy Uczelni został powołany UKS, który głownie jest nastawiany na szkolenie zawodników Vovinam VVD. Dzięki ogromnej pomocy Pana rektora oraz dyrektora przyszli adepci otrzymają znakomite warunki do treningu. Przewidziana jest szeroka współpraca z innymi uczelniami, w tym z pierwszym prywatnym Uniwersytetem w Ho Chi Minh - HUU Bang International, kształcącym m.in. trenerów Vovinam i Vo Co Truyen. W przyszłym roku planujemy zorganizowanie międzynarodowego obozu Vovinam, Kem Vo Combat, Kempo Tai Jutsu i Viet Tai Chi z udziałem zawodników z EVVF. Obecnie w tej sprawie prowadzone są rozmowy z przedstawicielami federacji Białoruskiej, Rosyjskiej i Niemieckiej.
Uczniowski Klub Sportowy Wietnamskie Sztuki Walki Doc Long
Zespołu Szkół Akademickich
W dniu 11 września 2012 r. został zarejestrowany Uczniowski Klub Sportowy Wietnamskie Sztuki Walki Doc Long Zespołu Szkół Akademickich przy Wyższej Szkole Humanistyczno - Ekonomicznej we Włocławku.
Zapraszamy na treningi uczniów Zespołu Szkół Akademickich, rodziców i nauczycieli. Proponujemy zajęcia z zakresu samoobrony, Viet Tai Chi i Tai Chi. Wszystkich chętnych lubiących rywalizację sportową zapraszamy na treningi Vovinam Viet Vo Dao. Startujemy w Mistrzostwach i Pucharach Polski oraz Mistrzostwach Europy i Świata.
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij